پریسا وحیدی

روانشناس و مشاور خانواده و کودک

تماس با مندرباره من

آنچه بهترین دکتر روانشناس انجام میدهد

بهترین دکتر روانشناس برای کسب دانش بالینی به صورت حرفه ای تعلیم دیده است تا بدین وسیله به سایر افراد کمک کند تا خود را با مشکلات مختلف زندگی وفق دهند. آن ها خدمات متنوعی را از قبیل روان درمانی و سنجش ارائه می دهند و از تکنیک های مختلفی که مورد حمایت تحقیقات و نظریه ها هستند استفاده می کنند و به ویژگی ها، ارزش ها، شرایط و اهداف فردی که به آن ها مراجعه می کند توجه ویژه ای دارند.

امروزه روانشناسی یک علم شناخته شده است یعنی از آن جایی که با وقایع تجربی سر و کار دارد منطقی و عقلانی می باشد. با این حال بهترین دکتر روانشناس نیاز به دستیابی به علوم دشوار زیادی دارد.

اگر‌ متوجه شدیم فرزندمان محتوای غیراخلاقی می بیند چگونه رفتار‌ کنیم؟

نوروفیدبک چیست؟

روش درمانی نوروفیدبک چیست؟

روش درمانی نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک است، که بازخورد عصبی نیز به آن گفته می شود. این شیوه درمانی جزو پیشرفته ترین تکنیک های پزشکی نوین است که بخش زیادی از این تکنولوژی مدیون تلاشهای ناسا (سازمان فضایی آمریکا) در سالهای اخیر است.

نوروفیدبک، برای مغز انسان مانند یک آینه عمل می کند. ما هر روز با نگاه کردن به آینه متوجه نقائص و اشکالات موجود در ظاهر خودمان می شویم. این آگاهی و شناخت به ما کمک می کند تا در جهت رفع نقص های موجود در وضعیت ظاهری خود اقدام کنیم.

دریافت نوبت

برای دریافت نوبت مشاوره با دکتر پریسا وحیدی  لطفا از ساعت 12 الی 20 با شماره های درج شده در قسمت تماس با من، اقدام بفرمایید.